Profilhörnan i Ljungby

Johan Råsbrant

VD/Försäljning/Tryck
johan@profilhornan.se
0372-36 36 01

Torbjörn Persson

Försäljning
tobbe@profilhornan.se
0372-36 36 07

Tomas Svensson

Tryck/Försäljning
tomas@profilhornan.se
0372-36 36 02

Petronella Råsbrant

Brodyr
brodyr@profilhornan.se
0372-36 36 04

Susanne Wallenthin

Administration/Ekonomi
susanne@profilhornan.se
0372-36 36 10

David Olsson

Original/Design
david@profilhornan.se
0372-36 36 03

Erika Keresztes

Webbredaktör/Grafisk Design
erika@profilhornan.se

Annette Gadd Larsson

Butik
annette@profilhornan.se

Butik & Besöksadress:

Profilhörnan i Ljungby AB
Fabriksgatan 17, 341 31 Ljungby
Telefon: 0372-834 04

Postadress:

Profilhörnan i Ljungby AB
Box 806
341 18 Ljungby

Profilhörnan i Älmhult

Olof Henriksson

Försäljning
olof@profilhornan.se
0372-36 36 09

Butik & Besöksadress:

Baldersgatan 5, 343 31 Älmhult
Telefon: 0372-36 36 09
E-post: olof@profilhornan.se

Postadress:

Profilhörnan i Älmhult
Baldersgatan 5
343 31 Älmhult

Rulla till toppen

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Vi använder cookies för att se till att vi ger dig den bästa upplevelsen på vår hemsida. Om du fortsätter att använda den här webbplatsen kommer vi att anta att du godkänner detta.